Taşınmaz Modelleri
Mal Sahibi Olunan
Mal Sahibi Olunan

Mal sahibi olduğunuz taşınmazların mülkiyete geçme bilgilerinden başlayarak her türlü nitelik ve envanter bilgisini sisteme ekleyebilirsiniz.

Kullanım durumlarına göre gerekli bilgileri girerek geçmiş arşivi oluşturabilir ve bu bilgi havuzundan her zaman sorgu yapabilirsiniz.

Kiralık veya ortak kullanımda olan taşınmazlara ilişkin kişi, yapı ve kontrat bilgi ve koşullarını sisteme tanımlayabilirsiniz.

Genel gider ve tadilatları, var ise kullanıma bağlı kira veya benzeri gelirleri ekleyebilir, anlık olarak gelir gider takibi yapabilirsiniz.

Kiracı Olunan
Kiracı Olunan

Kiraladığınız taşınmazın envanter bilgilerini, yapılan kontratın demirbaş, ödeme ve özel koşullarını sisteme ekleyebilirsiniz.

Kullanım durumlarına göre gerekli bilgileri girerek geçmiş arşivi oluşturabilir ve bu bilgi havuzundan her zaman sorgu yapabilirsiniz.

KYenilenen, değişen kontrat bilgi ve koşullarını sisteme tanımlayabilirsiniz.

Genel gider ve tadilatları, gelirleri ekleyebilir, anlık olarak gider takibi yapabilirsiniz.

Teminat Alınan
Teminat Alınan

İş süreciniz gereği teminat aldığınız taşınmazlara ilişkin envanter bilgilerini, teminat sahibi kişi, koşul ve değer bilgilerini sistem üzerinden yönetebilirsiniz.

Yenilenen, değişen teminat bilgi ve koşullarını sisteme tanımlayabilirsiniz.

Geçen süre içerisindeki tapu takyidat, belediye imar ve değer değişimlerini var ise değerleme raporlarından veya periyodik kontrol formları ile sistemde olmasını sağlayarak değişimleri görebilirsiniz..

Genel gider ve tadilatları,gelirleri ekleyebilir, anlık olarak gider takibi yapabilirsiniz.

İşletilen Taşınmazlar
İşletilen Taşınmazlar

Çoklu adet olarak yönetiminizi yaptığınız taşınmazlara ilişkin diğer modellerde olduğu gibi envanter bilgi ve belgelerini sisteme tanımlayabilirsiniz.

İşletme koşullarına bağlı olarak yapılan kiralama, alt kiralama, franchise sözleşme ve kontratlarını risk ve koşulları ile birlikte sisteme ekleyebilirsiniz.

Sözleşmelere bağlı ödemeleri anlık olarak takip edebilir, taşınmazlarda yapılan tadilatları sisteme girebilir, bu bağlamda geciken veya yapılan tüm ödemeleri raporlayabilirsiniz.

TYS, bir Yedi aralık Bilişim ve Mühendislik markasıdır.