Özellikler
Çoklu Ortam Kullanımı

Web tabanlı uygulama internet erişimi olan her türlü cihazda sağlıklı çalışacak şekilde geliştirilmiştir.

Tek Ekran Kontrol

Tek bir ekrandan yönetiminize olan taşınmazlara ilişkin tüm bilgileri görebilirsiniz. Bu ekranı tercihinize göre özelleştirmeniz, ihtiyacınız olan bilgiye hızlıca ulaşmanızı sağlayacaktır..

Envanter Bilgileri ve Farklı Taşınmaz Tipleri

Kayıtlı bir taşınmazı belirleyeceğiniz kategori ve gruplara dahil edebileceğiniz gibi, bunlar üzerinde yapılan tapu, takyidat, belediye, vergi kontrolleri ile tanımlı sorun ve riskleri yönetebilirsiniz.

Seçeceğiniz farklı tip ve kullanım modelindeki taşınmazlar için girilmesi gereken veri tipleri farklılaşabilir, uygulama size uygun bilgilerin veri girişini sağlayacaktır.

Sistemsel Hatırlatmalar

Uygulama kullanımlara ait sonlanma bilgilerini, değişmesi veya yenilenmesi gereken durum, bilgi ve belgeleri, yapılan veya alınan ödeme tarihlerini var ise gecikmelerini size devamlı olarak hatırlatacaktır.

Kontratlar

Taşınmaz kullanımına ilişkin kontrat veya sözleşme bilgilerinizi koşul, kişi bilgileri ile sisteme ekleyebilir, belirleyeceğiniz taslaklar üzerinden online oluşturulmasını sağlayarak ilgili kişilere uygulama üzerinden iletebilirsiniz.

Taşınmaz Portföyü

Taşınmazlara ilişkin son ve güncel bilgileri son işlem tarihine göre tek bir ekrandan izleyebilir, her birisi için online PDF portföy dosyası oluşturabilirsiniz.

Ödeme Takibi

Kullanımınıza bağlı olarak aldığınız ve yaptığınız ödemeleri sistemden izleyebilir, geciken veya özel koşulu olanları listeleyebilirsiniz.

Risk ve Sorunlar

Taşınmaz ve kullanımlarına bağlı risk tanımlamaları yaparak belirli bir tarihte tekrar gözden geçirilmelerini sağlayabilirsiniz.

Taşınmazda oluşan kamusal, hukuki veya kullanım sahibinin ilettiği sorunları ekleyebilir ve çözümlerini raporlayabilirsiniz.

Dosya Yönetimi

Her bir taşınmaza dair dosyaları ilgili kullanım ve kaynak bilgileri ile gruplandırabilir, tek bir ekrandan sorgulayabilir ve tek tıkla topluca indirebilirsiniz.

Genel Kontrol Formları

Taşınmazlarınızın mevcut durumlarını belirli periyodlarda belirleyeceğiniz başlıklardan oluşan kontrol formlarının doldurulmasını sağlayarak denetleyebilir, sürekli olarak güncel tutulmasını sağlayabilirsiniz.

TYS, bir Yedi aralık Bilişim ve Mühendislik markasıdır.