TYS Nedir?

TYS, işinizi yürütmek için ihtiyaç duyduğunuz tüm özellikleri tek bir entegre çözümde birleştiren güçlü bir web tabanlı esnek bir uygulamadır. Özelleştirilebilir ve her boyuttaki taşınmazlar için ideal TYS Nedir? olan TYS, etkili ve verimli bir iş için anahtarınızdır.

TYS, sahip olduğunuz veya kullanımınızda olan taşınmazlara ait kayıtların ve kullanımların tutulması, kontratların, teminatların yönetilmesi, ödeme ve harcamaların takip edilmesi için kapsamlı çözümler üreten bir yazılım bütünüdür.

Kontrol etmek zorunda olduğunuz taşınmazlar her sene değişir, yenileri eklenebilir, eksilebilir ve durumları değişebilir. Bu varlıklara ilişkin ödeme ve harcamalar belirli bir süreçten sonra kontrol edilemez bir hale gelebilir ve nerede neye nasıl sahip olduğunuzu veya kullandığınızı, bunlar üzerindeki ödeme ve harcama döngülerini takip edemez duruma gelebilirsiniz.

İşte tam bu noktada TYS size bütün taşınmazlarınızın yönetimi ile ilgili en kapsamlı ve kolay çözümü sunuyor. Size ait olan veya kullanımınızda olan taşınmazları kayıt altına alıyor, kullanım ve durum değişikliklerini zaman ve kişi bilgisi ile saklıyor, kontratlarınızı yönetiyor, bunlar ile ilgili ödeme ve tanımladığınız ön tanımlı ödemelerini listeliyor ve size hatırlatarak her bir işlemi kaydediyor.

TYS ile yönetim altına aldığınız taşınmazlara ilişkin tüm bilgi ve süreçleri kaydedebilir, bunlara ilişkin her türlü belge, resim ve evrak tanımlayabilir, harita üzerinde konumsal karşılıklarını belirleyebilirsiniz.

Neler Yapılabilir?

Taşınmazlarınızı Tam Olarak Yönetin

Yönettiğiniz bütün taşınmazlara dair her türlü belge, bilgi girişini yaparak kontrol altında tutabilir, listeleyebilir ve raporlanmasını sağlayabilirsiniz.

Daha Fazla Otomasyon ve İşlem Takibi

Kontrat ve değerleme süreçlerinizi kontrol altına alın, siz unutmuş olsanız bile sistemin size bildirimlerde bulunmasını sağlayın.

Taşınmazlarınızın üzerinde yapılan her türlü işlemi tarih ve kişi bilgisi ile takip edin. İşlem tipi, taşınmaz, tarih ve kişi bazında sorgu sonuçlarını görün.

Esnek Yapı

Yazılımı ihtiyaçlarınız doğrultusunda değiştirebilir, geliştirebilir, farklı veri kaynaklarından veri paylaşımını mümkün kılabilirsiniz.

Kontratlarınızı ve Teminatlarınızı Yönetin

Taşınmazlara ilişkin kontratlarınızı sistemden takip edin, kiminle, ne kadar süreliğine, hangi koşullarda, hangi teminatlar ile geçerli olduğunu sorgulayın.

Risklerinizi Yönetin, Sorunları Listeleyin

Taşınmazlara risk tanımlaması ekleyerek, ortalama risk etken puanına göre sorgulama yapın.

Taşınmazlara kategori edilmiş başlıklar ile sorun girişi yapın, (Mahkeme, ihbarname.. gibi), sorunlar ve çözümleri ile ilgili bilgi işlemlerini takip edin.

Kontratlarınızı ve Teminatlarınızı Yönetin

Taşınmazlara ilişkin kontratlarınız sistemden takip edin, kiminle, ne kadar süreliğine, hangi koşullarda, hangi teminatlar ile geçerli olduğunu sorgulayın.

Belirlediğiniz taslaklar doğrultusunda online kontrat ve sözleşme oluşturun, ilgilileri ile paylaşın.

Taşınmaz İlgililerine Kolayca Ulaşın

Taşınmaza ilişkin mal sahibi, yetkili ,kiracı gibi kişileri listeleyin ve detay bilgilerine ulaşın.

Gelir Gider Yönetimi

Taşınmazlara ilişkin yaptığınız harcamaları, verdiğiniz teminat mektuplarını takip edin, kira alma veya ödeme periyodlarınızı kontrol altına alın, raporlayın.

Değerler

Taşınmazlarınızın yıllık değer değişimlerini listeleyin. Aldığınız cümle yarım kalmış.

Etkin Raporlamalar

Dinamik olarak oluşturabileceğiniz sorgular ile elde ettiğiniz sonuçları metinsel, grafik olarak veya harita üzerinde görebilir, dış ortamlara (excel, PDF) aktarabilirsiniz.

TYS, bir Yedi aralık Bilişim ve Mühendislik markasıdır.